O firmie

Fitmeat Jesteśmy firmą, zajmująca się promocją produktów spożywczych o jasnym, pełnowartościowym składzie, które pozwolą zadbać o zbilansowaną dietę, czas i formę spożycia posiłku. Za nadrzędny cel stawiamy sobie dostarczanie Odbiorcom produktów najwyższej jakości. Naszej marce zaufało wielu mistrzów świata oraz 13 państw z Europy Z każdym kolejnym dniem, nawiązujemy współpracę z hurtowniami, sklepami spożywczymi, klubami oraz siłowniami.

Naszą misją jest uświadomienie, aby wprowadzać produkty, które są przyjazne dla zdrowia, nie szkodzą naszemu organizmowi oraz były zbilansowane dla każdego.

Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz spożywania posiłków przyjaznych dla zdrowia Bez konserwantów, glutenu rozwiązujemy problem braku czasu na sporządzenie posiłku w trasie oraz szybkim biegu codzienności.Aby odżywiać się smacznie i zdrowo wcale nie trzeba spędzać 1/3 swojego życia stojąc przy kuchni.Uważamy iż można ten czas dużo lepiej spożytkować poświęcając go Rodzinie, znajomym lub po prostu jakimkolwiek innym przyjemnością.Natomiast część związaną z kupnem, myciem,gotowaniem mięsa lepiej jest zostawić  fachowcom którzy za nas zadbają aby zawsze mięso było świeże i najwyższej jakości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl